Chci být členem

Máte zájem stát se naším členem? Jednoduše vyplňte formulář níže. Obratem se vám ozveme. Popřípadě nás můžete navštívit na našich pravidelných informačních schůzkách, které se konají v sídle spolku každé pondělí od 19:15 (z důvodu pandemické situace jsou schůzky dočasně zrušeny).

Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním Vašich výše uvedených údajů za účelem zpětného kontaktu.Nejsme komerční subjekt, jsme spolek

Rádi bychom zdůraznili, že jednou z povinností členů spolku je platba členského příspěvku, který ale nepředstavuje platbu za službu. UNHfree.net není ve smyslu Zákona o elektronických komunikacích poskytovatelem služeb elektronických komunikací, nepodniká a neposkytuje svým členům služby. Proto také členské výhody jako například připojení do sítě spolku nejsou nárokové či vymahatelné. Stejně tak spolek na rozdíl od poskytovatelů služeb elektronických komunikací negarantuje parametry připojení ve své síti. Nicméně spolek neustále pracuje na zlepšování své komunitní sítě a jejích parametrů a více než 3500 našich členů je důkazem, že se nám to daří.